• Zespół Szkół Specjalnych położony jest w przepięknej okolicy, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.
      • Szkoła znajduje się w przestronnym budynku z parkingiem i ogrodem.
    • Oferujemy

• Nastawienie na ucznia
        • Szkoła zapewnia wszechstronny rozwój ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi​.
        • Edukację A - Z

• Edukacja odbywa się na wszystkich szczeblach kształcenia – w szkole podstawowej oraz szkole przysposabiającej do pracy.
        • Sukces na miarę dziecka
        • Praca z uczniem odbywa się w oparciu o Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny, opracowany dla każdego ucznia, dostosowany do jego możliwości i potrzeb.
        • Naukę samodzielności
        • Naszym celem jest rozwijanie autonomii każdego dziecka i przygotowanie do funkcjonowania w dorosłym życiu.
        • Wykwalifikowaną kadrę
        • Mamy wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną, posiadającą wykształcenie wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej oraz liczne kursy z nowoczesnych metod pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.
        • Zajęcia dodatkowe
        • W szkole odbywają się zajęcia pozalekcyjne – harcerstwo oraz wycieczki. Bierzemy również udział w innowacyjnych projektach wewnętrznych i zewnętrznych.