• Rekrutacja

• Program skierowany jest do dzieci od 0 roku życia do czasu podjęcia nauki szkolnej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci do 3 roku życia, u których występują wybrane schorzenia wg ICD–10 (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 30 sierpnia 2023 r. w sprawie szczegółowych zadań wiodących ośrodków koordynacyjno-rehailitacyjno-opiekuńczych).

Rodzic starający się o wsparcie w ramach programu zobowiązany jest do złożenia poniższych dokumentów:

1.  deklarację uczestnictwa dziecka oraz
        2. kserokopię opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju

1. kserokopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego
        2. kserokopię zaświadczenia lekarskiego wydanego dla potrzeb programu
          „Za życiem” stwierdzające zdiagnozowanie u dziecka ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia albo nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju lub w czasie porodu - Załącznik nr 4

3. REGULAMIN WOKRO   POBIERZ
        4. Załącznik 1 - Deklaracja uczestnictwa w programie   POBIERZ