• Link do Obiady
      • link do WOKRO
      • link do YT
      • Office 365 login
      • link do profili szkoły na FB
      • Tablice Mówik

• SZKOLNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

W ubiegłym tygodniu wszyscy spotkaliśmy się w auli, aby wspólnie zagrać i zaśpiewać kolędy i pastorałki. Cieszymy się że tak licznie przybyli do nas Rodzice i aktywnie włączyli się do śpiewu i akompaniamentu. Do kolęd przygrywała nam Orkiestra szkolna, a i nie zabrakło także solistów... Mamy nadzieję że spotkamy się na kolędowaniu za rok...

• Podziękowanie za dary dla zwierząt

W sobotę (14.01) p. Jolanta F. z ZSS w Pęcherach oraz p. Ewa K. ze SP w Jazgarzewie, w ramach Międzyszkolnego wolontariatu, zawiozły dary dla zwierząt ze schroniska "Schronisko na 4 łapy" oraz z Azylu/Fundacji św. Franciszka "Pomórz Zwierzętom - Naszym Małym Braciom".
            Bardzo dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy. Wszelkie dary są mile widziane (karma, zabawki dla kotów oraz gazety). Do Azylu/Fundacji św. Franciszka, oprócz stałych podopiecznych, zostało przyjętych 150 kotów z Ukrainy. Przyjechały one w bardzo złym stanie, a dzięki wspaniałej opiece, jak widać na zdjęciu, teraz są w bardzo dobrej kondycji, spragnione ciepła i czułości. Wszystkie zwierzęta czekają na pomoc oraz na adopcję. Akcja zbiórki będzie kontynuowana do końca roku szkolnego.

• KONKURS OSE

MISTRZOWIE ENERGII

Przystąpiliśmy do konkursu OSE Mistrzowie Energii. Zorganizowaliśmy dzień „Jak zostać Mistrzem Energii?”

Głównym celem naszego wydarzenia było propagowanie konieczności oszczędzania prądu ze względów finansowych i ekologicznych.

Była to również okazja, aby przypomnieć o rozsądnym i bezpiecznym korzystaniu z zasobów Internetu i portali społecznościowych.

• Wigilia klas PDP

23 grudnia 2022 roku uczniowie klas PDP razem z nauczycielami uczestniczyli we wspólnej Wigilii.

Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem i przystąpiliśmy do degustacji przygotowanych potraw.

Świąteczny nastrój potęgowały wspólnie śpiewane kolędy przy akompaniamencie Pani Doroty.

• Wizyta w Domu Seniora

Wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej w Jazgarzewie, pod opieką p. Ewy Kopińskiej oraz wolontariusze z Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach, pod opieką p. Jolanty Filipowskiej, wybrali się z wizytą do Domu Seniora w Jazgarzewie. Podczas wizyty wspólnie, przy akompaniamencie jednej z Pań podopiecznych, śpiewano kolędy oraz ubierano choinkę. Ksiądz Stanisław poprowadził wspólną modlitwę po czym usiedliśmy wszyscy do wigilijnego stołu. Panie podopieczne były bardzo zadowolone z tej wizyty, podobnie jak wolontariusze, którzy zadeklarowali chęć ponownych odwiedzin.

• Laureaci konkursu

Fotorelacja z rozdania dyplomów i nagród laureatom konkursu plastycznego zorganizowanego przez p. Jolantę Filipowską pt. "Bożonarodzeniowe tradycje". Gratulacje dla wszystkich laureatów oraz podziękowania wychowawcom za współpracę.

• Mecz Przyjaźni - Badminton

16 grudnia 2022 roku na terenie Naszej Szkoły odbył się ,,Mecz Przyjaźni - Badminton" pomiędzy SOSW w Piasecznie a naszymi uczniami. Była sportowa rywalizacja w duchu zasad ,,fair play", dużo emocji i dobrej zabawy.

• Pierniczkowe warsztaty

15 grudnia w naszej szkole odbyły się warsztaty ozdabiania świątecznych pierników. Uczniowie klas 1-4 z wielką precyzją ozdobili wcześniej upieczone na zajęciach kulinarnych pierniczki. Było pachnąco, kolorowo i bardzo świątecznie🎅☃️🎄🎁

• Świąteczne lepienie pierogów

W naszej szkole trwają przygotowania do klasowych wigilii. W kuchni dydaktycznej uczniowie samodzielnie przygotowali pierogi.

Zdjęcia zostały wykonane aparatem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#laboratoriaprzyszłości @laboratoriaprzyszłości

• Pieczenie pierników

W naszej szkole, w Łbiskach, zapanował przedświąteczny nastrój. Uczniowie i uczestnicy zajęć pod kierunkiem nauczycieli na kolejnych warsztatach bożonarodzeniowych, wykonali pięknie pachnące korzennymi przyprawami pierniki. Zostały one własnorecznie ozdobione i zapakowane.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych za pomocą sprzętu zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości

• Skarpetkowe bałwanki - warsztaty klas PDP

Po raz kolejny uczniowie klas PdP uczestniczyli w warsztatach rękodzielniczych.

Tym razem wykonali ozdoby, które mogą być piękną dekoracją na Święta Bożego Narodzenia i na cały okres zimowy.

Pod kierunkiem p. Moniki Jaroszek powstały piękne bałwanki ze skarpetki.

Efekt końcowy przerósł najśmielsze oczekiwania uczestników warsztatów, a radości było przy tym niemało!

• link do strony powiatu piaseczyńskiego
      • link do SOW Łbiska
      • link do firmy Media Corporation
      • Akademia Pedagogiki Specjalnej im.Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
      • Link do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piasecznie
      • link do Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach
      • link do ZHP w Piasecznie
      • link do biblioteki w Piasecznie
      • link do konta na FB
      • link do Nadleśnictwa Chojnów
      • Konica Minolta
      • Fundacja Makroregion
      • Nilfisk Polska Sp z o.o.

• Biuletyn Informacji Publicznej
      • link do dziennika