• Informujemy, że rekrutacja na zajęcia WOKRO jest przedłużona do 10 maja 2024 r.

Szczegóły TUTAJ

• Link do Obiady
      • link do WOKRO
      • link do YT
      • Office 365 login
      • link do profili szkoły na FB
      • Tablice Mówik

• "Bądź wśród życzliwych"

Po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, miłych gestów, pozytywnych emocji.

Przechodząc żółtą aleją życzliwości uświadamialiśmy sobie jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym. Zostaliśmy królami życzliwości !!!

• Webinarium Akademii Czujnego Rodzica

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie online realizowane w ramach Akademii Czujnego Rodzica.

Temat spotkania: „Oswoić dziecięce lęki”

Termin: Wtorek, 23 listopada, w godzinach 17:30-19:30

Link do spotkania: https://meet.google.com/vcs-fvaf-hia

• Warsztaty - symbole narodowe

W dniach od 3 do 5 listopada, klasy: I ap, I dp, VI b, IVc, IVd uczestniczyły w warsztatach ze składania form w technikach płaskich. Tematem przewodnim warsztatów były symbole narodowe. Najładniejsze prace zostały wyeksponowane przy wejściu głównym do szkoły

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

• Konkurs Plastyczny "Kartka dla Powstańca"

Na przełomie października i listopada 2021r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Kartka dla Powstańca". Udział w nim wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Jazgarzewie oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach. Koordynatorem była pani Jolanta Filipowska. Laureaci otrzymali bilety wejściowe do Muzeum Powstania Warszawskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy bardzo za udział w konkursie oraz serdecznie gratulujemy Laureatom konkursu.

• Ślubowanie klas pierwszych

14 października 2021r. w murach naszej szkoły po raz kolejny rozbrzmiało uroczyste „Ślubujemy !”.

Tradycji stało się zadość - uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że słowa przysięgi, które pierwszoklasiści złożyli, będą dla nich drogowskazem na długie lata. Po części oficjalnej uroczystości nastąpiła część artystyczna.

• Jesienne Zawody Sportowe dla klas PDP

7 października w Naszej Szkole w Pęcherach, odbyły się Jesienne Zawody Sportowe klas PDP.

Uczniowie rywalizowali w 6 konkurencjach: skoku obunóż z miejsca, strzału na bramkę, biegu na 60m, biegu w slalomie, rzutu ringiem i pokonania "pajęczyny" ze sznurka.

Do rywalizacji włączyli się również uczniowie młodszych klas: 6b, 7a, 8b.

• Dzień Edukacji Narodowej

W tym dniu składamy podziękowania wszystkim pracownikom naszej szkoły za dobre, cierpliwe słowo, serce i uśmiech, które na co dzień kierują do dzieci i młodzieży.

Uczniom klas pierwszych, którzy dziś składają ślubowanie, życzymy wytrwałości w nauce i pracy.

• Wycieczka do Nadleśnictwa Chojnów

28 i 30 września, pomimo niesprzyjającej pogody, grupy naszych uczniów uczestniczyły w zajęciach w Nadleśnictwie Chojnów. Z prezentacji multimedialnej przygotowanej przez pracownika Nadleśnictwa, poznaliśmy potrzeby zwierząt leśnych w poszczególnych porach roku. Dowiedzieliśmy się również o niekorzystnym wpływie zmieniającego się klimatu na codzienne życie w lesie.

• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie.

Nasza Szkoła po raz kolejny będzie brała udział w XI Światowym Dzień Tabliczki Mnożenia.

W tym roku akcję będziemy obchodzić już 1 października. Hasłem przewodnim tegorocznej akcji jest:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Organizowane przez nas działanie ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności a dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

• Dbamy o nasz świat

15 września 2021 roku spędziliśmy aktywny dzień na świeżym powietrzu. Tego dnia z okazji Akcji Sprzątania Świata uczniowie uczestniczyli w plenerowej grze terenowej pod hasłem: Myślę, więc nie śmiecę.

Mieli za zadanie wykonać różnorodne zadania na siedmiu przygotowanych dla nich punktach. Ze wszystkimi zadaniami doskonale sobie poradzili i nauczyli się jak segregować odpady, dokonywać mądrych wyborów, aby ograniczyć zużycie papieru i plastiku oraz mogli zmierzyć się z pytaniami na temat ekologii, losowanymi za pomocą koła fortuny.

• Zajęcia z robotyki

Nasi uczniowie 3.09.2021r. po raz kolejny wzięli udział w zajęciach z robotyki w ramach Unijnego Projektu "Szkoła Bez Granic"

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 01.09.2021 o godz. 11:00.
            Z powodu obostrzeń pandemicznych nie będzie w tym roku wspólnej uroczystości, rozpoczęcie odbędzie się w formie spotkania z wychowawcami w przypisanych salach lekcyjnych.

Uruchomione są 3 wejścia do szkoły. Przy każdym wejściu znajduje się punkt informacyjny, którego obsługa pokieruje rodziców z uczniami do odpowiedniego wejścia i sali lekcyjnej.
            Uczniowi towarzyszy jeden opiekun. Pamiętajmy o maseczkach.

• link do strony powiatu piaseczyńskiego
      • link do SOW Łbiska
      • link do firmy Media Corporation
      • Akademia Pedagogiki Specjalnej im.Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
      • Link do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piasecznie
      • link do Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach
      • link do ZHP w Piasecznie
      • link do biblioteki w Piasecznie
      • link do konta na FB
      • link do Nadleśnictwa Chojnów
      • Konica Minolta
      • Fundacja Makroregion
      • Nilfisk Polska Sp z o.o.

• Biuletyn Informacji Publicznej
      • link do dziennika