• Informujemy, że rekrutacja na zajęcia WOKRO jest przedłużona do 10 maja 2024 r.

Szczegóły TUTAJ

• Link do Obiady
      • link do WOKRO
      • link do YT
      • Office 365 login
      • link do profili szkoły na FB
      • Tablice Mówik

• Gratulujemy Naszym Uczniom!

Uczniowie klasy 4b: Igor, Jan i Jakub zdobyli III miejsce w Wielkim Quizie Szkolnym o Japonii (online) organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Piasecznie. Gratulacje dla Pani Ani, która wspaniale przygotowuje uczniów do udziału w takich wydarzeniach!

• ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 1 DO 5 MARCA

Praca stacjonarna:

Klasy: I-IV

Klasy: VII,VIII

Klasy I PDP

Zespoły rewalidacyjno - wychowawcze.

Praca zdalna:

Klasa VII A

Klasa: V,VI

Klasy PDP: II, III

Informacja o pracy świetlicy zostanie wysłana indywidualnie zainteresowanym osobom.

• Zaproszenie do spotkania online w ramach Akademii Czujnego Rodzica

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w spotkaniu online realizowanym w ramach Akademii Czujnego Rodzica. Webinarium odbędzie się we wtorek 23 lutego o godz. 17.30 i będzie poświęcone poszukiwaniu przyczyn trudnych zachowań u dzieci wywołanych stresem.

Podczas spotkania omawiawiane będą następujące zagadnienia:

• ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 8.02.2021 DO 26.02.2021

08.02.-12.02.2021 ORAZ 22.02 - 26.02.2021

STACJONARNIE: KLASY I-IV, V-VI, VII B, II I III PDP, ZZRW

ZDALNIE: KLASY VII-VIII, PDP KLASY I

15.02-19.02.2021

STACJONARNIE: KLASY I-IV, KLASY VII-VIII, KLASY I PDP, ZZRW

ZDALNIE: KLASY V-VI, II I III PDP, KLASA VII B

ŚWIETLICA SZKOLNA: BEZ ZMIAN

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Niech nadchodzące Święta będą dla Wszystkich wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego. Życzymy Wam, aby każda chwila Świąt Bożego Narodzenia upływała w spokoju i radości, aby wszystkie dni w Nowym Roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór. Niech pod świąteczną choinką znajdzie się radość, szczęście, życzliwość i wzajemne zrozumienie – tego dla wszystkich Uczniów i ich Rodzin oraz Pracowników szkoły życzy Zespół Kierowniczy.

• ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 30.11.2020

30.11-04.12.2020 r.

Klasy I-III - kształcenie stacjonarne wg planu lekcji + zajęcia rewalidacyjne wg planu.

Klasy IV- VIII - kształcenie zdalne ustalone z wychowawcami klas- koordynatorami pracy zespołu nauczycieli.

Klasy PDP - konsultacje z wychowawcami klas po ustaleniu z rodzicami wg ustalonego planu.

• Informacja z dn. 10.11.2020r

Informujemy, że w dniach 16-20.11.2020 r. uczniowie klas IV-VIII (z wyłączeniem klas, które po uzgodnieniu z rodzicami realizują zdalne nauczanie) realizują obowiązek szkolny stacjonarnie, uczniowie klas I-III uczą się zdalnie. Świetlica pracuje w godzinach 6.45-7.45 i 12.30-14.30. Zespoły Rewalidacyjno- Wychowawcze 7.15-8.15.

• Dieta osób z autyzmem- szkolenie

Zapraszamy rodziców i nauczycieli na spotkanie on-line z dietetykiem, który przedstawi problematykę diety w terapii osób z autyzmem.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 17. 11. 2020r. godz. 17.00.

Link do spotkania będzie umieszczony na stronie oraz FB szkoły 30 minut przed spotkaniem (16.30).

Organizatorzy:
            Starostwo Powiatowe w Piasecznie
            oraz Zespół ds. autyzmu ZSS w Pęcherach

• Świętujemy Niepodległość

W dniu dzisiejszym uczniowie klas I-III oraz uczniowie obecni w szkole uczcili 102 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Punktualnie o godzinie 11.11 wszyscy w swoich klasach odśpiewali Hymn Narodowy. Już jutro 102 rocznica Odzyskania Niepodległości!!!

• Informacja z 03.11.2020

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach informuje, iż w dniach od 03.11.2020r. do 06.11.2020r. uczniowie klas 1-3 i uczestnicy zespołowych Zajęć Rewalidacyjno Wychowawczych realizują obowiązek szkolny na terenie szkoły. Pozostali uczniowie przebywają w domu na nauczaniu zdalnym. Wychowawcy klas zbierają informacje o oczekiwaniach rodziców związanych z podjęciem decyzji o powrocie wszystkich uczniów do szkoły, które uzależniamy od tego, jakie będą zalecenia MEN.

• Zawieszamy zajęcia w szkole

Szanowni Rodzice,
            jako Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych informuję, iż po uzgodnieniu z Sanepidem, Organem Prowadzącym - Starostwem Powiatowym w Piaseczne i po powiadomieniu Kuratorium, ze względu na duże zagrożenie epidemiczne Covid 19 zawieszamy zajęcia w szkole od 23.10.2020 r. do 30.10.2020 r. i przechodzimy na nauczanie zdalne.
            Administracja i pracownicy obsługowi będą pracować w tym czasie przeprowadzając wzmożone działania związane z dezynfekcją w godzinach 8.00- 16.00.

Oceniam, że ta decyzja uchroni naszych uczniów, nauczycieli i Państwa przed zakażeniami. Zobowiązałam nauczycieli do poinformowania o numerach telefonicznych szkoły i Sanepidu na wypadek zaobserwowania niepokojących objawów chorobowych u Państwa dzieci przebywających w domu. Życzę Państwu i Waszym Rodzinom zdrowia.

• link do strony powiatu piaseczyńskiego
      • link do SOW Łbiska
      • link do firmy Media Corporation
      • Akademia Pedagogiki Specjalnej im.Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
      • Link do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piasecznie
      • link do Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Pęcherach
      • link do ZHP w Piasecznie
      • link do biblioteki w Piasecznie
      • link do konta na FB
      • link do Nadleśnictwa Chojnów
      • Konica Minolta
      • Fundacja Makroregion
      • Nilfisk Polska Sp z o.o.

• Biuletyn Informacji Publicznej
      • link do dziennika